Beyza Tabldot

Personellerinizin sağlıklı, dengeli ve kaliteli beslenmelerini sağlamak adına çözüm ortağınız olmak isteriz. Menülerimiz et, tavuk, bakliyat, sebze ve fırın yemekleri çeşitliliğinde gıda mühendisleri tarafından kalori değerleri baz alınarak, haftalık planlanmaktadır. Öğlen ve akşam yemekleri farklı üretilmektedir. Köfte ve türevleri elde hazırlanmaktadır.

Fabrikamızda üç sıcak- üç soğuk yemek üretimi yapılmaktadır. Mesai, envanter ve kumanya yemekleri, ekmek arası köfte, döner, soğuk sandviç, pide vb. olarak yanında yeşillik ve içecek olarak sunulur.

Tesisimizde üretilen yemekler thermobax taşıma kutuları ile hijyenik ve sıcak - soğuk zincir dengesi korunarak sevk edilir.

Kişiye özel paketlerde ise üç gözlü tabldot kapama makinelerimizde preslenerek havayla teması kesilerek sıcak ve hijyenik olarak sunulmaktadır. (Mikro dalgaya uyumludur)

Kahvaltılık : 1 kişi için 5 çeşit olarak verilmektedir.

Simit, poğaça, börek, yumurta, peynir çeşitleri, zeytin, tereyağ, bal, reçel çeşitleri, çokokrem, kek, domates, salatalık, biber ürünleri haftalaık menü şeklinde uygulanmaktadır.

Fiyat poitikamız, piyasa rakamlarında olup, isteklerinize göre görüşmelerimizde belirlenir.

Fabrikamız İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından periyodik kontrollerden geçmektedir. Mikrobiyolojik laboratuvarda yemeklerimiz analiz edilerek türk gıda kodeksine uygunluğu kontrol edilmektedir. Yemek numuneleri her öğünden itibaren 72 saat muhafaza edilir. Tüm çalışanlarımız hijyen ve portör muayenesinden geçmektedir.